Traka LED 9.6w/m 4500K 2835 12V Premium 600LED IP65 0784
Minimalna količina za ovaj artikl je 5
Unutarnja rasvjeta
Linearna MODULARNA rasvjeta
Paneli
Plafonjere
Linearna spot rasvjeta
Spot rasvjeta
Kučišta za GU10 žarulje
Kupaonska rasvjeta
Podelementna rasvjeta
Visilice
Šinska/tračna rasvjeta
Magnetska rasvjeta
Zidna rasvjeta IP20
Stropna dekorativna rasvjeta
Orijentacijska rasvjeta
Hotelska rasvjeta
Hexagon rasvjeta
Magnetska rasvjeta Videx
Stropna dekorativna rasvjeta Videx
Podelementna rasvjeta Videx
Vanjska rasvjeta
Industrijska rasvjeta
Žarulje, cijevi i LED trake
Žarulje E27
Žarulje E14
Žarulje GU10
Žarulje MR16
Žarulje G4
Žarulje G9
Filament žarulje
Cijevi T8 - jednostrano napajanje
Cijevi T8 - dvostrano napajanje
Trake LED IP20
Trake LED IP54/IP65
Trake LED - plug & play SET
Napajanja za LED trake
Profili za ugradnju LED traka
Kontroleri i dodatna oprema za LED trake
Cijevi T8 Videx
Žarulje E27 Videx
Žarulje E14 Videx
Žarulje GU10/GX53/MR16 Videx
Motalice
Produžni kabeli
Prenosive utičnice
Izvlačne utičnice
Adapteri i programatori
Automatski koluti i crijeva za zrak
Ručni alat
Alat za čiščenje žbuke
Armiračka kliješta
Bitovi
Čekiči i batovi
Elektroinstalaterski alat
Gedore
Inbus setovi
Klamerice i oprema
Kliješta
Ključevi
Kutije i pojasevi za alat
Kutnici
Libele
Lopate za snijeg
Magnetski držači za zavarivanje
Mjerni alat
Odvijači
Oprema za obilježavanje i označavanje
Oprema za podmazivanje
Oprema za zakivanje
Pištolji za kartuše
Plinski plamenici
Podesivi ključevi
Poluge-pajseri
Probijači, dlijeta i turpije
Ručne pile
Setovi bitova
Setovi odvijača
Sjekire i cjepači
Skalpeli i noževi
Škare za lim
Stezaljke
Torx setovi
Vakum za staklo
Vodoinstalaterski alat
Vulkanizerska oprema
Tehnička crijeva
Metle i četke
Vrtni alat
Hobi alat
***Portwest Best Buy***
ESD radna odjeća
Jednokratne maske
Kontrola izlijevanja
Korporativni casual
Kuhari/prehrambena industrija
Noževi
Oprema za zaštitu od pada
PPE
Prehrambena industrija
Pribor za osobnu zaštitnu opremu
Proizvedeno za žene
Proizvodi za jednokratnu upotrebu
Prva pomoć
Radna odjeća
Sigurnosne prostirke
Štitnici za koljena
T-shirt majice
Torbe za prtljagu i alat
Vatrootporna odjeća i dodaci
Visoka vidljivostKATEGORIJE PROIZVODA
Unutarnja rasvjeta
Linearna MODULARNA rasvjeta
Paneli
Plafonjere
Linearna spot rasvjeta
Spot rasvjeta
Kučišta za GU10 žarulje
Kupaonska rasvjeta
Podelementna rasvjeta
Visilice
Šinska/tračna rasvjeta
Magnetska rasvjeta
Zidna rasvjeta IP20
Stropna dekorativna rasvjeta
Orijentacijska rasvjeta
Hotelska rasvjeta
Hexagon rasvjeta
Magnetska rasvjeta Videx
Stropna dekorativna rasvjeta Videx
Podelementna rasvjeta Videx
Vanjska rasvjeta
Industrijska rasvjeta
Žarulje, cijevi i LED trake
Žarulje E27
Žarulje E14
Žarulje GU10
Žarulje MR16
Žarulje G4
Žarulje G9
Filament žarulje
Cijevi T8 - jednostrano napajanje
Cijevi T8 - dvostrano napajanje
Trake LED IP20
Trake LED IP54/IP65
Trake LED - plug & play SET
Napajanja za LED trake
Profili za ugradnju LED traka
Kontroleri i dodatna oprema za LED trake
Cijevi T8 Videx
Žarulje E27 Videx
Žarulje E14 Videx
Žarulje GU10/GX53/MR16 Videx
Motalice
Produžni kabeli
Prenosive utičnice
Izvlačne utičnice
Adapteri i programatori
Automatski koluti i crijeva za zrak
Ručni alat
Alat za čiščenje žbuke
Armiračka kliješta
Bitovi
Čekiči i batovi
Elektroinstalaterski alat
Gedore
Inbus setovi
Klamerice i oprema
Kliješta
Ključevi
Kutije i pojasevi za alat
Kutnici
Libele
Lopate za snijeg
Magnetski držači za zavarivanje
Mjerni alat
Odvijači
Oprema za obilježavanje i označavanje
Oprema za podmazivanje
Oprema za zakivanje
Pištolji za kartuše
Plinski plamenici
Podesivi ključevi
Poluge-pajseri
Probijači, dlijeta i turpije
Ručne pile
Setovi bitova
Setovi odvijača
Sjekire i cjepači
Skalpeli i noževi
Škare za lim
Stezaljke
Torx setovi
Vakum za staklo
Vodoinstalaterski alat
Vulkanizerska oprema
Tehnička crijeva
Metle i četke
Vrtni alat
Hobi alat
***Portwest Best Buy***
ESD radna odjeća
Jednokratne maske
Kontrola izlijevanja
Korporativni casual
Kuhari/prehrambena industrija
Noževi
Oprema za zaštitu od pada
PPE
Prehrambena industrija
Pribor za osobnu zaštitnu opremu
Proizvedeno za žene
Proizvodi za jednokratnu upotrebu
Prva pomoć
Radna odjeća
Sigurnosne prostirke
Štitnici za koljena
T-shirt majice
Torbe za prtljagu i alat
Vatrootporna odjeća i dodaci
Visoka vidljivostKategorije
Minimalna količina za ovaj artikl je 5
| Specifikacije | |
| Boja | 4500K (neutralna bijela) |
| Broj ciklusa uključivanja/isključivanja | 20.000x |
| Broj LED dioda | 120 LED dioda/m (600 LED dioda/5m) |
| Dužina | 5m po roli |
| Indeks vizualizacije boja (CRI) | >70 |
| Klasa otpora | IP65 |
| Kolektivno pakiranje | 100 kom. |
| Količina po paleti | 4200 kom |
| Kut snopa | 120° |
| Montaža | Obostrana traka |
| Najmanja udaljenost rezanja | 25 mm |
| Potrošnja energije | 9.6W/m |
| Raspon radne temperature | -20° ~ +60° |
| Širina | 8 mm |
| Svjetlina | 9-10lm/SMD |
| Visina | 2 mm |
| Vrijeme uključivanja | 0,2 < |
| Vrsta dioda | SMD 2835 |
| Zatamnjivo | Da |
| Životni vijek | 30,000h |
| Opis | |
| Specifikacije: Napon napajanja: 12V DC Vrsta dioda: SMD 2835 Broj LED dioda: 120 LED dioda/m (600 LED dioda/5m) Potrošnja energije: 9.6W/m Boja: 4500K (neutralna bijela) Svjetlina: 9-10lm/SMD Indeks vizualizacije boja (CRI): >70 Kut snopa: 120° Vrijeme uključivanja: 0,2 < Zatamnjivo: Da Klasa otpora: IP65 Broj ciklusa uključivanja/isključivanja: 20.000x Životni vijek: 30,000h Raspon radne temperature: -20° ~ +60° Montaža: Obostrana traka Dimenzije: Dužina: 5m po roli Najmanja udaljenost rezanja: 25 mm Širina: 8 mm Visina: 2 mm Kolektivno pakiranje: 100 kom. Količina po paleti: 4200 kom |
|
Nema recenzija za taj artikl.
Povezani artikli
Šifra: 46711
EAN: 4011160467110
LED svjetlosna traka 25m s kabelom za napajanje od 1,5 m H05RN-F 2x1,0 mm2 s integriranim osiguračem i IP44 2P- njemački utikač. Verzija: fluorescentna Ulaz: AC220-240V Snaga: 12W/m, 180W/rola Svjetlo..
Šifra: PPS116
EAN: 5906881215395
Produžni kabel s 1 utičnicom bez uzemljenja. AC 230 V~ 50 Hz. Maks. 2,5 A (575 W). Vrsta žice: H03VVH2-F 2G0,75 mm2. Zaštita od prodora: IP20. Duljina: 1,5 m. Boja: crna. Pakiranje: privjesak...
A
⬆
G
EŠifra: 03110
EAN: 5901477331107
| Boja svjetla: | neutralna bijela |
| Snaga: | 15 W |
| Svjetlosni tok: | 1330 lm |
Stropna SMD LED rasvjeta Marka: STRÜHM Napajanje: 230V 50Hz Boja: bijela Snaga: 15 W Namjenski izvor svjetla: SMD LED, u kompletu Boja svjetla: neutralna bijela Svjetlosni tok: 1330 lm Ku..
Šifra: 03991
EAN: 5901477339912
| Snaga: | max 35 W |
Marka: STRÜHMNapajanje: 220-240V 50/60HzBoja: bijelaSnaga: max 35 WVrsta grla: GU10Namjenski izvor svjetla: LEDPonuda proizvoda Mogućnost podešavanja smjera osvjetljenja: daIP: 20Materijal: lijevana a..
Šifra: 03814
EAN: 5901477338144
| Snaga: | max 35 W |
Marka: STRÜHMNapajanje: 220-240V 50/60HzBoja: bijelaSnaga: max 35 WVrsta grla: GU10Namjenski izvor svjetla: LEDPonuda proizvoda Mogućnost podešavanja smjera osvjetljenja: daIP: 20Materijal: aluminij, ..
Šifra: D.3101N
EAN: 5908289626315
Utikač ravni WT16A /250V Boja: bijela..
Šifra: S1637
EAN: 3858887362042
Štit F4 cilindar S1637 par za jedna vrata standard 90 mm (razmak između sredine kvadrata kvake i sredine otvora ključa/kruga cilindra) izrađen od aluminija za montažu na lijeva i de..
Šifra: 03904
EAN: 5901477339042
| Boja svjetla: | neutralna bijela |
| Snaga: | 1,6 W |
| Svjetlosni tok: | 41 lm |
Marka: STRÜHM Napajanje: 230V 50Hz Boja: siva Snaga: 1,6 W Namjenski izvor svjetla: COB LED, u kompletu Boja svjetla: neutralna bijela Svjetlosni tok: 41 lm Kut svjetlosnog snopa: 38° ..
