Stropna svjetiljka 25W 5CCT 2100lm fi300mm IP40 okrugla bijela 3 GODINE GARANCIJE BRAYTRON BP07-20380
A
⬆
G
F
Unutarnja rasvjeta
Linearna MODULARNA rasvjeta
Paneli
Plafonjere
Linearna spot rasvjeta
Spot rasvjeta
Kučišta za GU10 žarulje
Kupaonska rasvjeta
Podelementna rasvjeta
Visilice
Šinska/tračna rasvjeta
Magnetska rasvjeta
Zidna rasvjeta IP20
Stropna dekorativna rasvjeta
Orijentacijska rasvjeta
Hotelska rasvjeta
Hexagon rasvjeta
Magnetska rasvjeta Videx
Stropna dekorativna rasvjeta Videx
Podelementna rasvjeta Videx
Vanjska rasvjeta
Industrijska rasvjeta
Žarulje, cijevi i LED trake
Žarulje E27
Žarulje E14
Žarulje GU10
Žarulje MR16
Žarulje G4
Žarulje G9
Filament žarulje
Cijevi T8 - jednostrano napajanje
Cijevi T8 - dvostrano napajanje
Trake LED IP20
Trake LED IP54/IP65
Trake LED - plug & play SET
Napajanja za LED trake
Profili za ugradnju LED traka
Kontroleri i dodatna oprema za LED trake
Cijevi T8 Videx
Žarulje E27 Videx
Žarulje E14 Videx
Žarulje GU10/GX53/MR16 Videx
Motalice
Produžni kabeli
Prenosive utičnice
Izvlačne utičnice
Adapteri i programatori
Automatski koluti i crijeva za zrak
Ručni alat
Alat za čiščenje žbuke
Armiračka kliješta
Bitovi
Čekiči i batovi
Elektroinstalaterski alat
Gedore
Inbus setovi
Klamerice i oprema
Kliješta
Ključevi
Kutije i pojasevi za alat
Kutnici
Libele
Lopate za snijeg
Magnetski držači za zavarivanje
Mjerni alat
Odvijači
Oprema za obilježavanje i označavanje
Oprema za podmazivanje
Oprema za zakivanje
Pištolji za kartuše
Plinski plamenici
Podesivi ključevi
Poluge-pajseri
Probijači, dlijeta i turpije
Ručne pile
Setovi bitova
Setovi odvijača
Sjekire i cjepači
Skalpeli i noževi
Škare za lim
Stezaljke
Torx setovi
Vakum za staklo
Vodoinstalaterski alat
Vulkanizerska oprema
Tehnička crijeva
Metle i četke
Vrtni alat
Hobi alat
***Portwest Best Buy***
ESD radna odjeća
Jednokratne maske
Kontrola izlijevanja
Korporativni casual
Kuhari/prehrambena industrija
Noževi
Oprema za zaštitu od pada
PPE
Prehrambena industrija
Pribor za osobnu zaštitnu opremu
Proizvedeno za žene
Proizvodi za jednokratnu upotrebu
Prva pomoć
Radna odjeća
Sigurnosne prostirke
Štitnici za koljena
T-shirt majice
Torbe za prtljagu i alat
Vatrootporna odjeća i dodaci
Visoka vidljivostKATEGORIJE PROIZVODA
Unutarnja rasvjeta
Linearna MODULARNA rasvjeta
Paneli
Plafonjere
Linearna spot rasvjeta
Spot rasvjeta
Kučišta za GU10 žarulje
Kupaonska rasvjeta
Podelementna rasvjeta
Visilice
Šinska/tračna rasvjeta
Magnetska rasvjeta
Zidna rasvjeta IP20
Stropna dekorativna rasvjeta
Orijentacijska rasvjeta
Hotelska rasvjeta
Hexagon rasvjeta
Magnetska rasvjeta Videx
Stropna dekorativna rasvjeta Videx
Podelementna rasvjeta Videx
Vanjska rasvjeta
Industrijska rasvjeta
Žarulje, cijevi i LED trake
Žarulje E27
Žarulje E14
Žarulje GU10
Žarulje MR16
Žarulje G4
Žarulje G9
Filament žarulje
Cijevi T8 - jednostrano napajanje
Cijevi T8 - dvostrano napajanje
Trake LED IP20
Trake LED IP54/IP65
Trake LED - plug & play SET
Napajanja za LED trake
Profili za ugradnju LED traka
Kontroleri i dodatna oprema za LED trake
Cijevi T8 Videx
Žarulje E27 Videx
Žarulje E14 Videx
Žarulje GU10/GX53/MR16 Videx
Motalice
Produžni kabeli
Prenosive utičnice
Izvlačne utičnice
Adapteri i programatori
Automatski koluti i crijeva za zrak
Ručni alat
Alat za čiščenje žbuke
Armiračka kliješta
Bitovi
Čekiči i batovi
Elektroinstalaterski alat
Gedore
Inbus setovi
Klamerice i oprema
Kliješta
Ključevi
Kutije i pojasevi za alat
Kutnici
Libele
Lopate za snijeg
Magnetski držači za zavarivanje
Mjerni alat
Odvijači
Oprema za obilježavanje i označavanje
Oprema za podmazivanje
Oprema za zakivanje
Pištolji za kartuše
Plinski plamenici
Podesivi ključevi
Poluge-pajseri
Probijači, dlijeta i turpije
Ručne pile
Setovi bitova
Setovi odvijača
Sjekire i cjepači
Skalpeli i noževi
Škare za lim
Stezaljke
Torx setovi
Vakum za staklo
Vodoinstalaterski alat
Vulkanizerska oprema
Tehnička crijeva
Metle i četke
Vrtni alat
Hobi alat
***Portwest Best Buy***
ESD radna odjeća
Jednokratne maske
Kontrola izlijevanja
Korporativni casual
Kuhari/prehrambena industrija
Noževi
Oprema za zaštitu od pada
PPE
Prehrambena industrija
Pribor za osobnu zaštitnu opremu
Proizvedeno za žene
Proizvodi za jednokratnu upotrebu
Prva pomoć
Radna odjeća
Sigurnosne prostirke
Štitnici za koljena
T-shirt majice
Torbe za prtljagu i alat
Vatrootporna odjeća i dodaci
Visoka vidljivostKategorije
A
⬆
G
F| Specifikacije | |
| Faktor snage | > 0,5 |
| Frekvencija | 50-60Hz |
| Jamstvo | 3 godine |
| Kategorija boja | 5CCT – 2700K+3000K+4000K+5000K+6500K |
| Kut snopa | 120 stupnjeva |
| Lumen | 2100 lm |
| Materijal | ABS+PS |
| Napon | 220-240 V |
| Pakiranje | 10 kom |
| Prigušiva | ne |
| Promjer | 300 mm |
| Razina energetske učinkovitosti | F |
| Snaga | 25 w |
| Temperatura boje | 5CCT |
| Težina | 626 g |
| Visina | 30 mm |
| Opis | |
| Razred: Razred II IP zaštita: IP40 Jamstvo: 3 godine Prigušiva: ne Snaga: 25 w Lumen: 2100 lm Temperatura boje: 5CCT Kategorija boja: 5CCT – 2700K+3000K+4000K+5000K+6500K Razina energetske učinkovitosti: F Kut snopa: 120 stupnjeva Napon: 220-240 V Frekvencija: 50-60Hz Faktor snage: > 0,5 Materijal: ABS+PS Promjer: 300 mm Visina: 30 mm Težina: 626 g Pakiranje: 10 kom |
|
Nema recenzija za taj artikl.
Povezani artikli
A
⬆
G
EŠifra: BC18-00681
EAN: 5949097739354
| Kategorija boja: | 3 CCT - 3000K, 4000K i 6500K |
| Lumen: | 1320 lm |
| Snaga: | 12 w |
Razred: Razred II IP zaštita: IP65 IK zaštita: IK06 Jamstvo: 2 godine Prigušiva: ne Snaga: 12 w Lumen: 1320 lm Temperatura boje: 3/1 Kategorija boja: 3 CCT..
A
⬆
G
FŠifra: BP07-20281
EAN: 5949097749629
| Kategorija boja: | 5CCT – 2700K+3000K+4000K+5000K+6500K |
| Lumen: | 1600 lm |
| Snaga: | 20 w |
Razred: Razred II IP zaštita: IP40 Jamstvo: 3 godine Prigušiva: ne Snaga: 20 w Lumen: 1600 lm Temperatura boje: 5CCT Kategorija boja: 5CCT – 2700K+3000K+4000K+5000K+6500K R..
A
⬆
G
FŠifra: BH16-03480
EAN: 5949097716836
| Kategorija boja: | 3CCT – 3000K+4000K+6500K |
| Lumen: | |
| Snaga: | 40 w |
Razred: Razred I IP zaštita: IP20 Jamstvo: 2 godine Prigušiva: ne Snaga: 40 w Lumen: Temperatura boje: 3/1 Indeks reprodukcije boja (CRI): ≥ 80 Kategorija boja..
A
⬆
G
FŠifra: BP07-00480
EAN: 5949097732904
| Kategorija boja: | 3CCT – 3000K+4000K+6500K |
| Lumen: | 3960 lm |
| Snaga: | 36 w |
Razred: Razred II IP zaštita: IP40 Jamstvo: 3 godine Prigušiva: ne Snaga: 36 w Lumen: 3960 lm Temperatura boje: 3CCT Kategorija boja: 3CCT – 3000K+4000K+6500K ..
Šifra: ELED300212
EAN: 4260508895942
LED CCT panel, prikladan kao ugradbeni/nadgradni panel, s izlaznom snagom od 24W, svjetlosnim tokom od 2565 lm i promjerom od 330 mm, s podesivim temperatura boje od 3000-4000-6000K i varijabilni prom..
A
⬆
G
FŠifra: BH15-02230
EAN: 5949097706134
| Kategorija boja: | Hladna bijela |
| Lumen: | 3050 lm |
| Snaga: | 30 w |
Razred: Razred II IP zaštita: IP44 Jamstvo: 3 godine Prigušiva: ne Snaga: 30 w Lumen: 3050 lm Temperatura boje: 6500K Kategorija boja: Hladna bijela Razina energe..
Šifra: ELED300201
EAN: 4260508895805
Prigušiva LED CCT ploča, prikladna kao ugradbena/nadgradna ploča, izlazne snage 24W, svjetlosnog toka 2565 lm i promjera 330 mm, s podesiva temperatura boje od 3000-4000-6000K i varijabilni pro..
Šifra: BP07-00487
EAN: 5949097746826
Razred: Razred II IP zaštita: IP40 Jamstvo: 3 godine Prigušiva: ne Snaga: 36 w Lumen: 3960 lm Temperatura boje: 3CCT Kategorija boja: 3CCT – 3000K+4000K+6500K Razina energe..







