Reflektor LED 20W 6500K IP65 03701
A
⬆
G
F
Unutarnja rasvjeta
Linearna MODULARNA rasvjeta
Paneli
Plafonjere
Linearna spot rasvjeta
Spot rasvjeta
Kučišta za GU10 žarulje
Kupaonska rasvjeta
Podelementna rasvjeta
Visilice
Šinska/tračna rasvjeta
Magnetska rasvjeta
Zidna rasvjeta IP20
Stropna dekorativna rasvjeta
Orijentacijska rasvjeta
Hotelska rasvjeta
Hexagon rasvjeta
Magnetska rasvjeta Videx
Stropna dekorativna rasvjeta Videx
Podelementna rasvjeta Videx
Vanjska rasvjeta
Industrijska rasvjeta
Žarulje, cijevi i LED trake
Žarulje E27
Žarulje E14
Žarulje GU10
Žarulje MR16
Žarulje G4
Žarulje G9
Filament žarulje
Cijevi T8 - jednostrano napajanje
Cijevi T8 - dvostrano napajanje
Trake LED IP20
Trake LED IP54/IP65
Trake LED - plug & play SET
Napajanja za LED trake
Profili za ugradnju LED traka
Kontroleri i dodatna oprema za LED trake
Cijevi T8 Videx
Žarulje E27 Videx
Žarulje E14 Videx
Žarulje GU10/GX53/MR16 Videx
Motalice
Produžni kabeli
Prenosive utičnice
Izvlačne utičnice
Adapteri i programatori
Automatski koluti i crijeva za zrak
Ručni alat
Alat za čiščenje žbuke
Armiračka kliješta
Bitovi
Čekiči i batovi
Elektroinstalaterski alat
Gedore
Inbus setovi
Klamerice i oprema
Kliješta
Ključevi
Kutije i pojasevi za alat
Kutnici
Libele
Lopate za snijeg
Magnetski držači za zavarivanje
Mjerni alat
Odvijači
Oprema za obilježavanje i označavanje
Oprema za podmazivanje
Oprema za zakivanje
Pištolji za kartuše
Plinski plamenici
Podesivi ključevi
Poluge-pajseri
Probijači, dlijeta i turpije
Ručne pile
Setovi bitova
Setovi odvijača
Sjekire i cjepači
Skalpeli i noževi
Škare za lim
Stezaljke
Torx setovi
Vakum za staklo
Vodoinstalaterski alat
Vulkanizerska oprema
Tehnička crijeva
Metle i četke
Vrtni alat
Hobi alat
***Portwest Best Buy***
ESD radna odjeća
Jednokratne maske
Kontrola izlijevanja
Korporativni casual
Kuhari/prehrambena industrija
Noževi
Oprema za zaštitu od pada
PPE
Prehrambena industrija
Pribor za osobnu zaštitnu opremu
Proizvedeno za žene
Proizvodi za jednokratnu upotrebu
Prva pomoć
Radna odjeća
Sigurnosne prostirke
Štitnici za koljena
T-shirt majice
Torbe za prtljagu i alat
Vatrootporna odjeća i dodaci
Visoka vidljivostKATEGORIJE PROIZVODA
Unutarnja rasvjeta
Linearna MODULARNA rasvjeta
Paneli
Plafonjere
Linearna spot rasvjeta
Spot rasvjeta
Kučišta za GU10 žarulje
Kupaonska rasvjeta
Podelementna rasvjeta
Visilice
Šinska/tračna rasvjeta
Magnetska rasvjeta
Zidna rasvjeta IP20
Stropna dekorativna rasvjeta
Orijentacijska rasvjeta
Hotelska rasvjeta
Hexagon rasvjeta
Magnetska rasvjeta Videx
Stropna dekorativna rasvjeta Videx
Podelementna rasvjeta Videx
Vanjska rasvjeta
Industrijska rasvjeta
Žarulje, cijevi i LED trake
Žarulje E27
Žarulje E14
Žarulje GU10
Žarulje MR16
Žarulje G4
Žarulje G9
Filament žarulje
Cijevi T8 - jednostrano napajanje
Cijevi T8 - dvostrano napajanje
Trake LED IP20
Trake LED IP54/IP65
Trake LED - plug & play SET
Napajanja za LED trake
Profili za ugradnju LED traka
Kontroleri i dodatna oprema za LED trake
Cijevi T8 Videx
Žarulje E27 Videx
Žarulje E14 Videx
Žarulje GU10/GX53/MR16 Videx
Motalice
Produžni kabeli
Prenosive utičnice
Izvlačne utičnice
Adapteri i programatori
Automatski koluti i crijeva za zrak
Ručni alat
Alat za čiščenje žbuke
Armiračka kliješta
Bitovi
Čekiči i batovi
Elektroinstalaterski alat
Gedore
Inbus setovi
Klamerice i oprema
Kliješta
Ključevi
Kutije i pojasevi za alat
Kutnici
Libele
Lopate za snijeg
Magnetski držači za zavarivanje
Mjerni alat
Odvijači
Oprema za obilježavanje i označavanje
Oprema za podmazivanje
Oprema za zakivanje
Pištolji za kartuše
Plinski plamenici
Podesivi ključevi
Poluge-pajseri
Probijači, dlijeta i turpije
Ručne pile
Setovi bitova
Setovi odvijača
Sjekire i cjepači
Skalpeli i noževi
Škare za lim
Stezaljke
Torx setovi
Vakum za staklo
Vodoinstalaterski alat
Vulkanizerska oprema
Tehnička crijeva
Metle i četke
Vrtni alat
Hobi alat
***Portwest Best Buy***
ESD radna odjeća
Jednokratne maske
Kontrola izlijevanja
Korporativni casual
Kuhari/prehrambena industrija
Noževi
Oprema za zaštitu od pada
PPE
Prehrambena industrija
Pribor za osobnu zaštitnu opremu
Proizvedeno za žene
Proizvodi za jednokratnu upotrebu
Prva pomoć
Radna odjeća
Sigurnosne prostirke
Štitnici za koljena
T-shirt majice
Torbe za prtljagu i alat
Vatrootporna odjeća i dodaci
Visoka vidljivostKategorije
A
⬆
G
F| Specifikacije | |
| Boja | siva |
| Boja svjetla | hladno bijela |
| Dimenzije (mm) | visina 123, širina 142, dubina 23 |
| IP | 65 |
| Klasa energetske učinkovitosti EEi | F |
| Komentari | upravljački program uključen |
| Kut svjetlosnog snopa | 120° |
| Materijal | lijevana aluminijska legura, staklo |
| Namjenski izvor svjetla | SMD LED, u kompletu |
| Napajanje | 230V 50Hz |
| Ponuda proizvoda Mogućnost podešavanja smjera osvjetljenja | da |
| Snaga | 20 W |
| Svjetlosni tok | 1690 lm |
| Životni vijek izvora svjetlosti | 30000 h |
| Opis | |
| SMD LED reflektor Marka: STRÜHM Napajanje: 230V 50Hz Boja: siva Snaga: 20 W Namjenski izvor svjetla: SMD LED, u kompletu Boja svjetla: hladno bijela Svjetlosni tok: 1690 lm Kut svjetlosnog snopa: 120° Životni vijek izvora svjetlosti: 30000 h Klasa energetske učinkovitosti EEi: F Ponuda proizvoda Mogućnost podešavanja smjera osvjetljenja: da IP: 65 Materijal: lijevana aluminijska legura, staklo Dimenzije (mm): visina 123, širina 142, dubina 23 Komentari: upravljački program uključen |
|
Nema recenzija za taj artikl.
Povezani artikli
A
⬆
G
FŠifra: BT60-59180
EAN: 5949097739613
| Kategorija boja: | 3CCT – 3000K+4000K+6500K |
| Lumen: | 9500 lm |
| Snaga: | 100 w |
Razred: Razred II IP zaštita: IP65 IK zaštita: IK06 Jamstvo: 2 godine Prigušiva: ne Snaga: 100 w Lumen: 9500 lm Temperatura boje: 3/1 Kategorija boja: 3CCT..
A
⬆
G
EŠifra: BT65-09182
EAN: 5949097743214
| Kategorija boja: | 3CCT – 3000K+4000K+6500K |
| Lumen: | 11000 lm |
| Snaga: | 100 w |
Razred: Razred II IP zaštita: IP65 IK zaštita: IK06 Jamstvo: 2 godine Prigušiva: ne Snaga: 100 w Lumen: 11000 lm Temperatura boje: 3/1 Kategorija boja: 3CC..
A
⬆
G
FŠifra: BT60-31031
EAN: 5949097725630
| Kategorija boja: | Hladna bijela |
| Lumen: | 800 lm |
| Snaga: | 10 w |
Razred: Razred II IP zaštita: IP65 Jamstvo: 2 godine Prigušiva: ne Snaga: 10 w Lumen: 800 lm Temperatura boje: 6500K Kategorija boja: Hladna bijela Razina energet..
Šifra: NB-50W-NW-ODYN
EAN: 5905155326256
Reflektor LED 50W 4000K 4500lm sivi NB-50W-NW-ODYN Snaga: 50W Svjetlosni tok: 4500lm Boja svjetla: 4000K (neutralno bijela) LED diode: 72x SMD 2835 Kut snopa: 90° Napon napajanja: 200-240V ..
A
⬆
G
FŠifra: BT60-33031
EAN: 5949097725678
| Kategorija boja: | Hladna bijela |
| Lumen: | 2550 lm |
| Snaga: | 30 w |
Razred: Razred II IP zaštita: IP65 IK zaštita: IK06 Jamstvo: 2 godine Prigušiva: ne Snaga: 30 w Lumen: 2550 lm Temperatura boje: 6500K Indeks reprodukcije ..
A
⬆
G
FŠifra: BT61-09402
EAN: 5949097703621
| Kategorija boja: | Topla bijela |
| Lumen: | 12200 lm |
| Snaga: | 150 w |
Razred: Razred I IP zaštita: IP65 Jamstvo: 3 godine Prigušiva: ne Snaga: 150 w Lumen: 12200 lm Temperatura boje: 3000K Kategorija boja: Topla bijela Razina energe..
A
⬆
G
FŠifra: BT60-19102
EAN: 5949097718847
| Kategorija boja: | Topla bijela |
| Lumen: | 8500 lm |
| Snaga: | 100 w |
Razred: Razred II IP zaštita: IP65 Jamstvo: 2 godine Prigušiva: ne Snaga: 100 w Lumen: 8500 lm Temperatura boje: 3000K Indeks reprodukcije boja (CRI): ≥ 70 Kat..
A
⬆
G
FŠifra: 03233
EAN: 5901477332333
| Boja svjetla: | neutralna bijela |
| Snaga: | 20 W |
| Svjetlosni tok: | 1720 lm |
SMD LED reflektor Marka: STRÜHM Napajanje: 230V 50Hz Boja: siva Snaga: 20 W Namjenski izvor svjetla: SMD LED, u kompletu Boja svjetla: neutralna bijela Svjetlosni tok: 1720 lm Kut svjetlo..
