Traka LED 9.6w/m 4500K 2835 12V Premium 600LED IP65 0784
Minimalna količina za ovaj artikl je 5
Unutarnja rasvjeta
Linearna MODULARNA rasvjeta
Paneli
Plafonjere
Linearna spot rasvjeta
Spot rasvjeta
Kučišta za GU10 žarulje
Kupaonska rasvjeta
Podelementna rasvjeta
Visilice
Šinska/tračna rasvjeta
Magnetska rasvjeta
Zidna rasvjeta IP20
Stropna dekorativna rasvjeta
Orijentacijska rasvjeta
Hotelska rasvjeta
Hexagon rasvjeta
Magnetska rasvjeta Videx
Stropna dekorativna rasvjeta Videx
Podelementna rasvjeta Videx
Vanjska rasvjeta
Industrijska rasvjeta
Žarulje, cijevi i LED trake
Žarulje E27
Žarulje E14
Žarulje GU10
Žarulje MR16
Žarulje G4
Žarulje G9
Filament žarulje
Cijevi T8 - jednostrano napajanje
Cijevi T8 - dvostrano napajanje
Trake LED IP20
Trake LED IP54/IP65
Trake LED - plug & play SET
Napajanja za LED trake
Profili za ugradnju LED traka
Kontroleri i dodatna oprema za LED trake
Cijevi T8 Videx
Žarulje E27 Videx
Žarulje E14 Videx
Žarulje GU10/GX53/MR16 Videx
Motalice
Produžni kabeli
Prenosive utičnice
Izvlačne utičnice
Adapteri i programatori
Automatski koluti i crijeva za zrak
Ručni alat
Alat za čiščenje žbuke
Armiračka kliješta
Bitovi
Čekiči i batovi
Elektroinstalaterski alat
Gedore
Inbus setovi
Klamerice i oprema
Kliješta
Ključevi
Kutije i pojasevi za alat
Kutnici
Libele
Lopate za snijeg
Magnetski držači za zavarivanje
Mjerni alat
Odvijači
Oprema za obilježavanje i označavanje
Oprema za podmazivanje
Oprema za zakivanje
Pištolji za kartuše
Plinski plamenici
Podesivi ključevi
Poluge-pajseri
Probijači, dlijeta i turpije
Ručne pile
Setovi bitova
Setovi odvijača
Sjekire i cjepači
Skalpeli i noževi
Škare za lim
Stezaljke
Torx setovi
Vakum za staklo
Vodoinstalaterski alat
Vulkanizerska oprema
Tehnička crijeva
Metle i četke
Vrtni alat
Hobi alat
***Portwest Best Buy***
ESD radna odjeća
Jednokratne maske
Kontrola izlijevanja
Korporativni casual
Kuhari/prehrambena industrija
Noževi
Oprema za zaštitu od pada
PPE
Prehrambena industrija
Pribor za osobnu zaštitnu opremu
Proizvedeno za žene
Proizvodi za jednokratnu upotrebu
Prva pomoć
Radna odjeća
Sigurnosne prostirke
Štitnici za koljena
T-shirt majice
Torbe za prtljagu i alat
Vatrootporna odjeća i dodaci
Visoka vidljivostKATEGORIJE PROIZVODA
Unutarnja rasvjeta
Linearna MODULARNA rasvjeta
Paneli
Plafonjere
Linearna spot rasvjeta
Spot rasvjeta
Kučišta za GU10 žarulje
Kupaonska rasvjeta
Podelementna rasvjeta
Visilice
Šinska/tračna rasvjeta
Magnetska rasvjeta
Zidna rasvjeta IP20
Stropna dekorativna rasvjeta
Orijentacijska rasvjeta
Hotelska rasvjeta
Hexagon rasvjeta
Magnetska rasvjeta Videx
Stropna dekorativna rasvjeta Videx
Podelementna rasvjeta Videx
Vanjska rasvjeta
Industrijska rasvjeta
Žarulje, cijevi i LED trake
Žarulje E27
Žarulje E14
Žarulje GU10
Žarulje MR16
Žarulje G4
Žarulje G9
Filament žarulje
Cijevi T8 - jednostrano napajanje
Cijevi T8 - dvostrano napajanje
Trake LED IP20
Trake LED IP54/IP65
Trake LED - plug & play SET
Napajanja za LED trake
Profili za ugradnju LED traka
Kontroleri i dodatna oprema za LED trake
Cijevi T8 Videx
Žarulje E27 Videx
Žarulje E14 Videx
Žarulje GU10/GX53/MR16 Videx
Motalice
Produžni kabeli
Prenosive utičnice
Izvlačne utičnice
Adapteri i programatori
Automatski koluti i crijeva za zrak
Ručni alat
Alat za čiščenje žbuke
Armiračka kliješta
Bitovi
Čekiči i batovi
Elektroinstalaterski alat
Gedore
Inbus setovi
Klamerice i oprema
Kliješta
Ključevi
Kutije i pojasevi za alat
Kutnici
Libele
Lopate za snijeg
Magnetski držači za zavarivanje
Mjerni alat
Odvijači
Oprema za obilježavanje i označavanje
Oprema za podmazivanje
Oprema za zakivanje
Pištolji za kartuše
Plinski plamenici
Podesivi ključevi
Poluge-pajseri
Probijači, dlijeta i turpije
Ručne pile
Setovi bitova
Setovi odvijača
Sjekire i cjepači
Skalpeli i noževi
Škare za lim
Stezaljke
Torx setovi
Vakum za staklo
Vodoinstalaterski alat
Vulkanizerska oprema
Tehnička crijeva
Metle i četke
Vrtni alat
Hobi alat
***Portwest Best Buy***
ESD radna odjeća
Jednokratne maske
Kontrola izlijevanja
Korporativni casual
Kuhari/prehrambena industrija
Noževi
Oprema za zaštitu od pada
PPE
Prehrambena industrija
Pribor za osobnu zaštitnu opremu
Proizvedeno za žene
Proizvodi za jednokratnu upotrebu
Prva pomoć
Radna odjeća
Sigurnosne prostirke
Štitnici za koljena
T-shirt majice
Torbe za prtljagu i alat
Vatrootporna odjeća i dodaci
Visoka vidljivostKategorije
Minimalna količina za ovaj artikl je 5
| Specifikacije | |
| Boja | 4500K (neutralna bijela) |
| Broj ciklusa uključivanja/isključivanja | 20.000x |
| Broj LED dioda | 120 LED dioda/m (600 LED dioda/5m) |
| Dužina | 5m po roli |
| Indeks vizualizacije boja (CRI) | >70 |
| Klasa otpora | IP65 |
| Kolektivno pakiranje | 100 kom. |
| Količina po paleti | 4200 kom |
| Kut snopa | 120° |
| Montaža | Obostrana traka |
| Najmanja udaljenost rezanja | 25 mm |
| Potrošnja energije | 9.6W/m |
| Raspon radne temperature | -20° ~ +60° |
| Širina | 8 mm |
| Svjetlina | 9-10lm/SMD |
| Visina | 2 mm |
| Vrijeme uključivanja | 0,2 < |
| Vrsta dioda | SMD 2835 |
| Zatamnjivo | Da |
| Životni vijek | 30,000h |
| Opis | |
| Specifikacije: Napon napajanja: 12V DC Vrsta dioda: SMD 2835 Broj LED dioda: 120 LED dioda/m (600 LED dioda/5m) Potrošnja energije: 9.6W/m Boja: 4500K (neutralna bijela) Svjetlina: 9-10lm/SMD Indeks vizualizacije boja (CRI): >70 Kut snopa: 120° Vrijeme uključivanja: 0,2 < Zatamnjivo: Da Klasa otpora: IP65 Broj ciklusa uključivanja/isključivanja: 20.000x Životni vijek: 30,000h Raspon radne temperature: -20° ~ +60° Montaža: Obostrana traka Dimenzije: Dužina: 5m po roli Najmanja udaljenost rezanja: 25 mm Širina: 8 mm Visina: 2 mm Kolektivno pakiranje: 100 kom. Količina po paleti: 4200 kom |
|
Nema recenzija za taj artikl.
Povezani artikli
Šifra: BS01-00508
EAN: 5949097743931
| Kategorija boja: | RGB |
| Snaga: | 10 w/m |
Razred: Razred II IP zaštita: IP54 Jamstvo: 2 godine Snaga: 10 w/m Temperatura boje: RGB Indeks reprodukcije boja (CRI): ≥ 80 Kategorija boja: RGB Napon: 220-240 V Ži..
Šifra: BV04-00031
EAN: 5949097735684
| Snaga: | max 2x23 w |
Utičnica: E27 IP zaštita: IP20 Jamstvo: 2 godine Žarulja: nije uključena Snaga: max 2x23 w Materijal: metal Širina: 280 mm Visina: 140 mm Težina: 340 g Pakiran..
Šifra: ZLA0675-100
EAN: 5901436745389
Prstenasti konektor M8-0-2.5 ZLA0675 - 100 kom Presjek kabela: 0,8-2,5 Dimenzija: a: 25.4 b: 14 c: 8.2..
Šifra: 46711
EAN: 4011160467110
LED svjetlosna traka 25m s kabelom za napajanje od 1,5 m H05RN-F 2x1,0 mm2 s integriranim osiguračem i IP44 2P- njemački utikač. Verzija: fluorescentna Ulaz: AC220-240V Snaga: 12W/m, 180W/rola Svjetlo..
Šifra: 70593
Set za dekoraciju kolača 72-dijelni 70593..
Šifra: 1762
EAN: 5904703006190
| Snaga: | 5W |
Senzor sumraka: Da Svijetla boja: 6500K Baterija: 3.7V 800mAh Solarna ploča: 5.5V 200mA Snaga: 5W Izvor svjetlosti: LED (100LED) Svjetlina: 250lm Kut snopa: 120° Ukupne dim..
Šifra: H.7207A
EAN: 5907484338610
Stezaljka za kabel UP-30 Dimenzije: 30x100mm Boja: bijela Pakiranje: 25 kom..
A
⬆
G
FŠifra: BS01-10811
EAN: 5949097723971
| Kategorija boja: | Neutralna bijela |
| Lumen: | 1240 lm |
| Snaga: | 12 w |
Razred: Razred II IP zaštita: IP20 Jamstvo: 2 godine Prigušiva: da Snaga: 12 w Lumen: 1240 lm Temperatura boje: 4000K Indeks reprodukcije boja (CRI): ≥ 80 Kate..
