Traka LED 4.6w/m 4000K 60LED/m 2835 12V IP20 5510
Minimalna količina za ovaj artikl je 5
Unutarnja rasvjeta
Linearna MODULARNA rasvjeta
Paneli
Plafonjere
Linearna spot rasvjeta
Spot rasvjeta
Kučišta za GU10 žarulje
Kupaonska rasvjeta
Podelementna rasvjeta
Visilice
Šinska/tračna rasvjeta
Magnetska rasvjeta
Zidna rasvjeta IP20
Stropna dekorativna rasvjeta
Orijentacijska rasvjeta
Hotelska rasvjeta
Hexagon rasvjeta
Magnetska rasvjeta Videx
Stropna dekorativna rasvjeta Videx
Podelementna rasvjeta Videx
Vanjska rasvjeta
Industrijska rasvjeta
Žarulje, cijevi i LED trake
Žarulje E27
Žarulje E14
Žarulje GU10
Žarulje MR16
Žarulje G4
Žarulje G9
Filament žarulje
Cijevi T8 - jednostrano napajanje
Cijevi T8 - dvostrano napajanje
Trake LED IP20
Trake LED IP54/IP65
Trake LED - plug & play SET
Napajanja za LED trake
Profili za ugradnju LED traka
Kontroleri i dodatna oprema za LED trake
Cijevi T8 Videx
Žarulje E27 Videx
Žarulje E14 Videx
Žarulje GU10/GX53/MR16 Videx
Motalice
Produžni kabeli
Prenosive utičnice
Izvlačne utičnice
Adapteri i programatori
Automatski koluti i crijeva za zrak
Ručni alat
Alat za čiščenje žbuke
Armiračka kliješta
Bitovi
Čekiči i batovi
Elektroinstalaterski alat
Gedore
Inbus setovi
Klamerice i oprema
Kliješta
Ključevi
Kutije i pojasevi za alat
Kutnici
Libele
Lopate za snijeg
Magnetski držači za zavarivanje
Mjerni alat
Odvijači
Oprema za obilježavanje i označavanje
Oprema za podmazivanje
Oprema za zakivanje
Pištolji za kartuše
Plinski plamenici
Podesivi ključevi
Poluge-pajseri
Probijači, dlijeta i turpije
Ručne pile
Setovi bitova
Setovi odvijača
Sjekire i cjepači
Skalpeli i noževi
Škare za lim
Stezaljke
Torx setovi
Vakum za staklo
Vodoinstalaterski alat
Vulkanizerska oprema
Tehnička crijeva
Metle i četke
Vrtni alat
Hobi alat
***Portwest Best Buy***
ESD radna odjeća
Jednokratne maske
Kontrola izlijevanja
Korporativni casual
Kuhari/prehrambena industrija
Noževi
Oprema za zaštitu od pada
PPE
Prehrambena industrija
Pribor za osobnu zaštitnu opremu
Proizvedeno za žene
Proizvodi za jednokratnu upotrebu
Prva pomoć
Radna odjeća
Sigurnosne prostirke
Štitnici za koljena
T-shirt majice
Torbe za prtljagu i alat
Vatrootporna odjeća i dodaci
Visoka vidljivostKATEGORIJE PROIZVODA
Unutarnja rasvjeta
Linearna MODULARNA rasvjeta
Paneli
Plafonjere
Linearna spot rasvjeta
Spot rasvjeta
Kučišta za GU10 žarulje
Kupaonska rasvjeta
Podelementna rasvjeta
Visilice
Šinska/tračna rasvjeta
Magnetska rasvjeta
Zidna rasvjeta IP20
Stropna dekorativna rasvjeta
Orijentacijska rasvjeta
Hotelska rasvjeta
Hexagon rasvjeta
Magnetska rasvjeta Videx
Stropna dekorativna rasvjeta Videx
Podelementna rasvjeta Videx
Vanjska rasvjeta
Industrijska rasvjeta
Žarulje, cijevi i LED trake
Žarulje E27
Žarulje E14
Žarulje GU10
Žarulje MR16
Žarulje G4
Žarulje G9
Filament žarulje
Cijevi T8 - jednostrano napajanje
Cijevi T8 - dvostrano napajanje
Trake LED IP20
Trake LED IP54/IP65
Trake LED - plug & play SET
Napajanja za LED trake
Profili za ugradnju LED traka
Kontroleri i dodatna oprema za LED trake
Cijevi T8 Videx
Žarulje E27 Videx
Žarulje E14 Videx
Žarulje GU10/GX53/MR16 Videx
Motalice
Produžni kabeli
Prenosive utičnice
Izvlačne utičnice
Adapteri i programatori
Automatski koluti i crijeva za zrak
Ručni alat
Alat za čiščenje žbuke
Armiračka kliješta
Bitovi
Čekiči i batovi
Elektroinstalaterski alat
Gedore
Inbus setovi
Klamerice i oprema
Kliješta
Ključevi
Kutije i pojasevi za alat
Kutnici
Libele
Lopate za snijeg
Magnetski držači za zavarivanje
Mjerni alat
Odvijači
Oprema za obilježavanje i označavanje
Oprema za podmazivanje
Oprema za zakivanje
Pištolji za kartuše
Plinski plamenici
Podesivi ključevi
Poluge-pajseri
Probijači, dlijeta i turpije
Ručne pile
Setovi bitova
Setovi odvijača
Sjekire i cjepači
Skalpeli i noževi
Škare za lim
Stezaljke
Torx setovi
Vakum za staklo
Vodoinstalaterski alat
Vulkanizerska oprema
Tehnička crijeva
Metle i četke
Vrtni alat
Hobi alat
***Portwest Best Buy***
ESD radna odjeća
Jednokratne maske
Kontrola izlijevanja
Korporativni casual
Kuhari/prehrambena industrija
Noževi
Oprema za zaštitu od pada
PPE
Prehrambena industrija
Pribor za osobnu zaštitnu opremu
Proizvedeno za žene
Proizvodi za jednokratnu upotrebu
Prva pomoć
Radna odjeća
Sigurnosne prostirke
Štitnici za koljena
T-shirt majice
Torbe za prtljagu i alat
Vatrootporna odjeća i dodaci
Visoka vidljivostKategorije
Minimalna količina za ovaj artikl je 5
| Specifikacije | |
| Boja | 4000K (neutralna bijela) |
| Broj ciklusa uključeno/isključeno | 10,000x |
| Broj LED dioda | 60 LED dioda/m (300 LED dioda/5m) |
| Dužina | 5m po roli |
| Indeks vizualizacije boja (CRI) | >70 |
| Klasa otpora | IP20 |
| Kolektivno pakiranje | 200 kom. |
| Količina po paleti | 4200 kom. |
| Kut snopa | 120° |
| Montaža | Obostrana traka |
| Najmanja udaljenost rezanja | 50 mm |
| Potrošnja energije | 4.6W/m |
| Raspon radne temperature | -20° ~ +60° |
| Širina | 8 mm |
| Svjetlina | 5-6lm/SMD |
| Visina | 2 mm |
| Vrijeme uključivanja | 0,2 < |
| Vrsta dioda | SMD 2835 |
| Zatamnjivo | Da |
| Životni vijek | 20,000h |
| Opis | |
| Specifikacije: Napon napajanja: 12V DC Vrsta dioda: SMD 2835 Broj LED dioda: 60 LED dioda/m (300 LED dioda/5m) Potrošnja energije: 4.6W/m Boja: 4000K (neutralna bijela) Svjetlina: 5-6lm/SMD Indeks vizualizacije boja (CRI): >70 Kut snopa: 120° Vrijeme uključivanja: 0,2 < Zatamnjivo: Da Klasa otpora: IP20 Broj ciklusa uključeno/isključeno: 10,000x Životni vijek: 20,000h Raspon radne temperature: -20° ~ +60° Montaža: Obostrana traka Kolektivno pakiranje: 200 kom. Količina po paleti: 4200 kom. Dimenzije: Dužina: 5m po roli Najmanja udaljenost rezanja: 50 mm Širina: 8 mm Visina: 2 mm |
|
Nema recenzija za taj artikl.
Povezani artikli
Šifra: C.14508
EAN: 5905793089612
Razvodni ormar N/Ž Broj modula: 8 Karakteristike: Ugrađeni PE/N priključni blokovi sigurni od slučajnog dodira Boja: siva IP zaštita: IP65 Pakiranje: 3 kom..
A
⬆
G
FŠifra: BS01-03011
EAN: 5949097741685
| Kategorija boja: | Neutralna bijela |
| Lumen: | 1050 lm/m |
| Snaga: | 10 w/m |
Razred: Razred III IP zaštita: IP20 Jamstvo: 2 godine Snaga: 10 w/m Lumen: 1050 lm/m Temperatura boje: 4000K Indeks reprodukcije boja (CRI): ≥ 80 Kategorija boja: Neutra..
Šifra: XD-PP109
EAN: 5904703012306
Senzor namijenjen reflektorima serije XUDO PP 100 PIR senzor s podesivim parametrima (vrijeme snimanja, prag spoticanja i udaljenost detekcije). Specifikacije: Raspon detekcije: 120° ..
Šifra: LSW003
EAN: 5906881229194
Božićne lampice 3000K 2,3m božićno drvce 2xAAA LSW003..
A
⬆
G
FŠifra: BS01-00813
EAN: 5949097723957
| Kategorija boja: | Hladna bijela |
| Lumen: | 1240 lm |
| Snaga: | 12 w |
Razred: Razred II IP zaštita: IP20 Jamstvo: 2 godine Prigušiva: da Snaga: 12 w Lumen: 1240 lm Temperatura boje: 6500K Indeks reprodukcije boja (CRI): ≥ 80 Kate..
Šifra: 1609
EAN: 5904703007463
| Boja svjetla: | 4000k |
| Snaga: | 1W |
ulazni napon: 5V 1A Materijal: PS plastika Snaga: 1W USB punjenje: Da Izvor svjetla: SMD LED Boja svjetla: 4000k Radna temperatura: -20° ~ +50°C Dimenzije: 85 x 180 (&Scar..
Šifra: 1464
EAN: 5908263384644
| Svjetlosni tok: | 800lm (80lm/W) |
Ulazna struja: 180-240V AC50/60Hz Snaga: 10W Svjetlosni tok: 800lm (80lm/W) Temperatura svjetlosti (CCT): 4500K CRI(Ra): >80 Kut snopa: 120° Radna temperatura: -20 ° C do ..
Šifra: 03991
EAN: 5901477339912
| Snaga: | max 35 W |
Marka: STRÜHMNapajanje: 220-240V 50/60HzBoja: bijelaSnaga: max 35 WVrsta grla: GU10Namjenski izvor svjetla: LEDPonuda proizvoda Mogućnost podešavanja smjera osvjetljenja: daIP: 20Materijal: lijevana a..
