Reflektor LED 20W 3CCT 1900lm IP65 bijeli BRAYTRON BT60-52080
A
⬆
G
F
Unutarnja rasvjeta
Linearna MODULARNA rasvjeta
Paneli
Plafonjere
Linearna spot rasvjeta
Spot rasvjeta
Kučišta za GU10 žarulje
Kupaonska rasvjeta
Podelementna rasvjeta
Visilice
Šinska/tračna rasvjeta
Magnetska rasvjeta
Zidna rasvjeta IP20
Stropna dekorativna rasvjeta
Orijentacijska rasvjeta
Hotelska rasvjeta
Hexagon rasvjeta
Magnetska rasvjeta Videx
Stropna dekorativna rasvjeta Videx
Podelementna rasvjeta Videx
Vanjska rasvjeta
Industrijska rasvjeta
Žarulje, cijevi i LED trake
Žarulje E27
Žarulje E14
Žarulje GU10
Žarulje MR16
Žarulje G4
Žarulje G9
Filament žarulje
Cijevi T8 - jednostrano napajanje
Cijevi T8 - dvostrano napajanje
Trake LED IP20
Trake LED IP54/IP65
Trake LED - plug & play SET
Napajanja za LED trake
Profili za ugradnju LED traka
Kontroleri i dodatna oprema za LED trake
Cijevi T8 Videx
Žarulje E27 Videx
Žarulje E14 Videx
Žarulje GU10/GX53/MR16 Videx
Motalice
Produžni kabeli
Prenosive utičnice
Izvlačne utičnice
Adapteri i programatori
Automatski koluti i crijeva za zrak
Ručni alat
Alat za čiščenje žbuke
Armiračka kliješta
Bitovi
Čekiči i batovi
Elektroinstalaterski alat
Gedore
Inbus setovi
Klamerice i oprema
Kliješta
Ključevi
Kutije i pojasevi za alat
Kutnici
Libele
Lopate za snijeg
Magnetski držači za zavarivanje
Mjerni alat
Odvijači
Oprema za obilježavanje i označavanje
Oprema za podmazivanje
Oprema za zakivanje
Pištolji za kartuše
Plinski plamenici
Podesivi ključevi
Poluge-pajseri
Probijači, dlijeta i turpije
Ručne pile
Setovi bitova
Setovi odvijača
Sjekire i cjepači
Skalpeli i noževi
Škare za lim
Stezaljke
Torx setovi
Vakum za staklo
Vodoinstalaterski alat
Vulkanizerska oprema
Tehnička crijeva
Metle i četke
Vrtni alat
Hobi alat
***Portwest Best Buy***
ESD radna odjeća
Jednokratne maske
Kontrola izlijevanja
Korporativni casual
Kuhari/prehrambena industrija
Noževi
Oprema za zaštitu od pada
PPE
Prehrambena industrija
Pribor za osobnu zaštitnu opremu
Proizvedeno za žene
Proizvodi za jednokratnu upotrebu
Prva pomoć
Radna odjeća
Sigurnosne prostirke
Štitnici za koljena
T-shirt majice
Torbe za prtljagu i alat
Vatrootporna odjeća i dodaci
Visoka vidljivostKATEGORIJE PROIZVODA
Unutarnja rasvjeta
Linearna MODULARNA rasvjeta
Paneli
Plafonjere
Linearna spot rasvjeta
Spot rasvjeta
Kučišta za GU10 žarulje
Kupaonska rasvjeta
Podelementna rasvjeta
Visilice
Šinska/tračna rasvjeta
Magnetska rasvjeta
Zidna rasvjeta IP20
Stropna dekorativna rasvjeta
Orijentacijska rasvjeta
Hotelska rasvjeta
Hexagon rasvjeta
Magnetska rasvjeta Videx
Stropna dekorativna rasvjeta Videx
Podelementna rasvjeta Videx
Vanjska rasvjeta
Industrijska rasvjeta
Žarulje, cijevi i LED trake
Žarulje E27
Žarulje E14
Žarulje GU10
Žarulje MR16
Žarulje G4
Žarulje G9
Filament žarulje
Cijevi T8 - jednostrano napajanje
Cijevi T8 - dvostrano napajanje
Trake LED IP20
Trake LED IP54/IP65
Trake LED - plug & play SET
Napajanja za LED trake
Profili za ugradnju LED traka
Kontroleri i dodatna oprema za LED trake
Cijevi T8 Videx
Žarulje E27 Videx
Žarulje E14 Videx
Žarulje GU10/GX53/MR16 Videx
Motalice
Produžni kabeli
Prenosive utičnice
Izvlačne utičnice
Adapteri i programatori
Automatski koluti i crijeva za zrak
Ručni alat
Alat za čiščenje žbuke
Armiračka kliješta
Bitovi
Čekiči i batovi
Elektroinstalaterski alat
Gedore
Inbus setovi
Klamerice i oprema
Kliješta
Ključevi
Kutije i pojasevi za alat
Kutnici
Libele
Lopate za snijeg
Magnetski držači za zavarivanje
Mjerni alat
Odvijači
Oprema za obilježavanje i označavanje
Oprema za podmazivanje
Oprema za zakivanje
Pištolji za kartuše
Plinski plamenici
Podesivi ključevi
Poluge-pajseri
Probijači, dlijeta i turpije
Ručne pile
Setovi bitova
Setovi odvijača
Sjekire i cjepači
Skalpeli i noževi
Škare za lim
Stezaljke
Torx setovi
Vakum za staklo
Vodoinstalaterski alat
Vulkanizerska oprema
Tehnička crijeva
Metle i četke
Vrtni alat
Hobi alat
***Portwest Best Buy***
ESD radna odjeća
Jednokratne maske
Kontrola izlijevanja
Korporativni casual
Kuhari/prehrambena industrija
Noževi
Oprema za zaštitu od pada
PPE
Prehrambena industrija
Pribor za osobnu zaštitnu opremu
Proizvedeno za žene
Proizvodi za jednokratnu upotrebu
Prva pomoć
Radna odjeća
Sigurnosne prostirke
Štitnici za koljena
T-shirt majice
Torbe za prtljagu i alat
Vatrootporna odjeća i dodaci
Visoka vidljivostKategorije
A
⬆
G
F| Specifikacije | |
| Dužina | 137 mm |
| Frekvencija | 50-60Hz |
| IK zaštita | IK06 |
| Jamstvo | 2 godine |
| Kategorija boja | 3CCT – 3000K+4000K+6500K |
| Kut snopa | 120 stupnjeva |
| Lumen | 1900 lm |
| Materijal | aluminij |
| Napon | 220-240V |
| Pakiranje | 40 kom |
| Prigušiva | ne |
| Razina energetske učinkovitosti | F |
| Širina | 46 mm |
| Snaga | 20 w |
| Temperatura boje | 3/1 |
| Visina | 130 mm |
| Vrijeme početka | < 0,5 s |
| Opis | |
| Razred: Razred II IP zaštita: IP65 IK zaštita: IK06 Jamstvo: 2 godine Prigušiva: ne Snaga: 20 w Lumen: 1900 lm Temperatura boje: 3/1 Kategorija boja: 3CCT – 3000K+4000K+6500K Razina energetske učinkovitosti: F Kut snopa: 120 stupnjeva Napon: 220-240V Frekvencija: 50-60Hz Vrijeme početka: < 0,5 s Materijal: aluminij Širina:46 mm Dužina: 137 mm Visina: 130 mm Pakiranje: 40 kom |
|
Nema recenzija za taj artikl.
Povezani artikli
A
⬆
G
EŠifra: BT65-03082
EAN: 5949097743191
| Kategorija boja: | 3CCT – 3000K+4000K+6500K |
| Lumen: | 3300 lm |
| Snaga: | 30 w |
Razred: Razred II IP zaštita: IP65 IK zaštita: IK06 Jamstvo: 2 godine Prigušiva: ne Snaga: 30 w Lumen: 3300 lm Temperatura boje: 3/1 Kategorija boja: 3CCT ..
A
⬆
G
EŠifra: BT66-09631
EAN: 5949097743689
| Kategorija boja: | hladno bijela |
| Snaga: | 200 w |
Razred: Razred I IP zaštita: IP65 IK zaštita: IK05 Jamstvo: 2 godine Razina energetske učinkovitosti: E Prigušiva: ne Snaga: 200 w Temperatura boje: 6500K ..
A
⬆
G
FŠifra: BT60-32011
EAN: 5949097731389
| Kategorija boja: | Neutralna bijela |
| Lumen: | 1620 lm |
| Snaga: | 20 w |
Razred: Razred I IP zaštita: IP65 IK zaštita: IK06 Jamstvo: 2 godine Prigušiva: ne Snaga: 20 w Lumen: 1620 lm Temperatura boje: 4000K Kategorija boja: Neut..
A
⬆
G
FŠifra: BT60-35011
EAN: 5949097731013
| Kategorija boja: | Neutralna bijela |
| Lumen: | 4200 lm |
| Snaga: | 50 w |
Razred: Razred I IP zaštita: IP65 IK zaštita: IK06 Jamstvo: 2 godine Prigušiva: ne Snaga: 50 w Lumen: 4200 lm Temperatura boje: 4000K Kategorija boja: Neut..
Šifra: LX400131
EAN: 4260508897601
LED reflektor s CCT funkcijom, snaga 100 W, odabir temperature boje između 3000 K i 6500 K (topla, neutralna i hladna bijela), 10000 lumena, IP65 zaštita od prašine i vode ;tzt, idealno ..
A
⬆
G
FŠifra: 03233
EAN: 5901477332333
| Boja svjetla: | neutralna bijela |
| Snaga: | 20 W |
| Svjetlosni tok: | 1720 lm |
SMD LED reflektor Marka: STRÜHM Napajanje: 230V 50Hz Boja: siva Snaga: 20 W Namjenski izvor svjetla: SMD LED, u kompletu Boja svjetla: neutralna bijela Svjetlosni tok: 1720 lm Kut svjetlo..
Šifra: 7818
EAN: 5904703001485
| Svjetlosni tok: | 4000 lm (80lm/W) |
Ulazna struja: 180-240V AC50/60Hz Snaga: 50W Svjetlosni tok: 4000 lm (80lm/W) Temperatura svjetlosti (CCT): 4500K CRI(Ra): >80 Kut snopa: 120° Radna temperatura: -20°C do ..




